prezenty

Drobny prezent, który cieszy

Prezentami obdarowujemy się na różne okazje – Święta Bożego Narodzenia, urodziny, imieniny, rocznice, w niektórych domach podarunki przynosi nawet Zając Wielkanocny. Aby podkreślić swoje uczucie do bliskiej sercu osoby, wcale nie trzeba czekać na z góry ustaloną datę. Drobne upominki możemy sprawiać sobie codziennie. Nie muszą być one wyszukane, a wręczane bez okazji przynoszą więcej radości.

Dla zmarzluchów

Osoby o tzw. zimnej krwi często narzekają na to, że szybko marzną im dłonie i stopy, w efekcie czego odczuwają dreszcze i ciągle jest im zimno. Szczególnie podczas srogiej zimy, gdy temperatura za oknem spada poniżej zera, panująca aura mocno się na nich odbija. W takim wypadku „zimnokrwiści” na pewno ucieszą się z ogrzewacza dłoni. Jest to drobny gadżet wielorazowego użytku wypełniony kolorowym żelem. Przez naciśnięcie znajdującej się w środku blaszki, następuje podgrzanie i krystalizacja płynu. Gdy dłonie zaczynają marznąć, przedmiot chowamy między nimi, a jego temperatura wzrasta do około 54°C. Po kilku minutach gadżet ostyga. Aby użyć go ponownie, należy zanurzyć go w gorącej w wodzie na max. 10 minut. Ogrzewacz jest bardzo praktyczny, można włożyć go do kieszeni i wszędzie ze sobą nosić.

Dla zapominalskich

Każdemu z nas zdarza się o czymś zapomnieć i jest to całkowicie naturalne. Są jednak osoby, które notorycznie zapominają o tym, gdzie odłożyły drobne przedmioty codziennego użytku, np. klucze do mieszkania, klucze do auta, portfel, czy telefon. Wybawieniem może okazać się dla nich lokalizator NotiOne. To małe urządzenie, które w połączeniu z aplikacją pomaga z odwiecznym problemem gubienia różnych rzeczy.

Dla łasuchów

I nie mowa tutaj o kupnie czekoladek, czy muffinek. Gdy własnoręcznie wykona się smakołyki, będzie miało to większą wartość i nawet jeśli nie jesteśmy specjalistami od cukierniczych wyrobów, najbardziej liczą się intencja i starania. Możemy zatem upiec ciasteczka, babeczki, zrobić własne pianki marshmallows lub sezamki. Taki zestaw słodyczy ładnie prezentuje się w celofanowym woreczku przewiązanym wstążką lub małym, wiklinowym koszyku. Każdy zwolennik słodkich smakołyków będzie zachwycony.

Dla smakoszy kawy

Gdy nie stać nas na to, aby bliskiej osobie sprezentować ekspres do kawy, możemy pójść nieco łatwiejszą drogą i wybrać tańszą alternatywę. Spieniacz do mleka to sprytne, elektryczne urządzenie, które pomoże w przyrządzeniu pysznego cappucino. Głowica zakończona zaokrągloną sprężyną, pracując na pełnych obrotach, spienia wierzchnią warstwę mleka tworząc smakowitą piankę.