lokalizator NotiOne

Problemy ze zgubionymi kluczami – czyli po co nam podręczne lokalizatory?

W ilości pracy jaka ma typowa osoba na głowie ciężko jest pamiętać o wszystkim wokół nas, czasem zapomnimy gdzie zostawiliśmy klucze do samochodu, akurat przed wyjściem na ważne spotkanie. Rozwiązaniem tego i innych problemów są podręczne lokalizatory.

Jak działają, i po co mogą nam się przydać?

Lokalizatory działają wykorzystując sieć bluetooth, poprzez połączenie ze sobą wielu urządzeń mobilnych tworzy się sieć która pozwala nam lokalizować przedmioty oddalone nawet o kilkaset kilometrów. Możemy dzięki nim lokalizować nasze klucze, a nawet w razie potrzeby zlokalizować zgubionego psa. Jedyne co musimy zrobić to przyczepić mały lokalizator do przedmiotu bądź zwierzęcia.

Jaki jest koszt takich urządzeń?

Urządzenia tego typu możemy znaleźć nawet i za 50zł, jednak szansa tego że tanie urządzenie się zepsuje jest spora. Dlatego lepiej dołożyć dodatkowe pieniądze i kupić solidny lokalizator dzięki któremu nie będziemy musieli się martwić o potencjalne zgubienie przedmiotu na którym nam zależy. Za 100 zł możemy już kupić urządzenie dzięki któremu nie będziemy musieli się martwić o potencjalne usterki, ani o za słaby zasięg przez który nie będziemy mogli zlokalizować naszego lokalizatora.

Produktem o którym tu pisze jest np. Lokalizator NotiOne, który znajduje się wysoko nad konkurencyjnymi produktami tego typu i w tym przedziale cenowym.

Przede wszystkim atutami tego urządzenia jest fakt że, firma która go produkuje ma ogromny szacunek wśród swoich klientów, dzięki czemu możemy być pewni ich rzetelności, oraz wykonania produktu. Do tego fakt używania przez urządzenie systemy lokalizacji Janosik powoduje, że nie ważne gdzie znajdzie się nasza zguba, zawsze będziemy mogli ją zlokalizować na terenie Polski.

Czy tańsza alternatywa jest dobrym pomysłem?

Niestety ale nie, wiele lokalizatorów jest po prostu słabej jakości a kiedy musimy coś znaleźć nie mamy czasu na to żeby jeszcze martwić się tym że, nasze urządzenie się zepsuło i musimy kupić nowe. Kupując NotiOne możemy być pewni bezpieczeństwa przedmiotów które będą do niego przyczepione.

Każdy zmaga się z ogromną ilością prac które wymagają od nas ciągłej uwagi przez co odciążenie swojej głowy z takich problemów jak pamiętanie „gdzie zostawiłem znowu te klucze”, wydaje się być rozsądnym pomyłem, który pozwoli nam zaoszczędzić sporo nerwów i czasu. Może też posłużyć jako pomysłowy prezent dla znajomego który zawsze gubi swoje rzeczy, albo dla babci i dziadka, którym wiek nie pozwala już na zapamiętanie gdzie znajdują się ich wszystkie rzeczy.